Matylda Chodyra - Make Up Artist

"Moją pasją jest wizaż i stylizacja. Ukończyłam Europejską Szkołę Stylizacji. Brałam udział w szkoleniach dla wizażystów z zakresu tematyki makijażu fotograficznego, w warsztatach wizażu artystycznego jak również szkoleniu z makijażu glamour oraz dotyczącym specjalistycznych makijaży scenicznych i modowych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. malując osoby publiczne (Agata Kulesza, Janusz Gajos, Marian Dziędziel, Tomasz Sapryk - Orły 2013 rok), uczestnicząc w pokazach mody (m.in. Bizuu Spring Summer 2013, pokaz New Colecttion 2013/2014 Pierre Balmain), tworząc stylizacje do licznych sesji zdjęciowych, prowadząc szkolenia dla młodzieży i dorosłych, malując klientki indywidualne. Do każdego Klienta podchodzę w sposób profesjonalny dopasowując makijaż do charakteru, ubioru i oczekiwań. Pracuję na ekskluzywnych kosmetykach.

Współpracuję z innymi wizażystami, a także artystą plastykiem, kostiumologiem i fotografami.

Zdobyte wykształcenie – menadżer i animator kultury – w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie, jak również ukończenie kursu „Konsultant ślubny w Polsce” oraz kilkuletnie aktywne udzielanie się w teatrze "Scena 07" zapewniło mi mocne fundamenty do pracy artystycznej oraz dydaktycznej."

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Matylda Chodyra

 

Matylda Chodyra

©Web CMS - All Rights Reserved.